V zábavno-kulinárskej šou Bez servítky sa bezpochyby objavilo už množstvo známych osobností, ktoré chceli predviesť svoj talent pri hrncoch. Novú výzvu prijala aj Helena, ktorá nie je žiadnou neznámou. Pred kameru sa však tentokrát postavila žena s úplne novým vzhľadom.

Helena sa spoločne so svojím synom Mirom preslávila v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, kde doslova prevalcovali iné súťažné páry. Na ich kreatívnych jedlách si pochutnával aj nejeden porotca. Dvojica si tak počas niekoľkých natáčaní prilepšila o krásnu peňažnú výhru 4 500 eur.

Známa blondínka je však späť a tentokrát sa stala súťažiacou v relácií Bez servítky, kde sa rozhodne cíti ako doma. S varením a pečením má toľko skúseností, že nemá problém svojich súperov aj patrične skritizovať alebo im dávať rady, ako pripraviť ich jedlo lahodnejšie.

Mnohých divákov však prekvapil vzhľad kedysi plnoštíhlej kuchárky. Helena totiž v priebehu rokov výrazne schudla, vďaka čomu sa z nej stala úplne iná žena. Je viac ako zrejmé, že zhodila desiatky kilogramov a cíti sa omnoho lepšie. Aj napriek tomu však nezanevrela na lásku k jedlu.

Helena v šou “Moja mama varí lepšie ako tvoja“

Helena v šou “Bez servítky“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj |  Foto: TV JOJ