Pamätáte si na Sharonu z Monka? TAKTO vyzerá dnes!

Dátum:

Na obrazovky televízie Markíza sa opäť vrátil nezabudnuteľný detektívny seriál Monk, ktorý je medzi divákmi mimoriadne obľúbený a stále sledovaný. Ťažko uveriť, že sa začal natáčať ešte v júli 2002 a posledná klapka padla v auguste 2009, pričom sa celkovo nakrútilo 8 sérií.

Zvláštneho a obsesívneho detektívna Adriána Monka perfektne stvárnil libanonsko-americký herec Tony Shalhou. Po jeho boku sa zo začiatku objavovala aj jeho asistentka Sharona Flemingová, ktorú si zahrala herečka Bitty Schram.

Známa blondínka však mala narastajúci konflikt s producentmi kvôli zvýšeniu honoráru, v dôsledku čoho odišla po tretej sérií seriálu. Objavila sa však v záverečnej ôsmej sérií ako hosťujúca herečka. V minulosti bola dokonca nominovaná na Zlatý glóbus za najlepší ženský herecký výkon v komediálnom seriáli.

Po účinkovaní v Monkovi však toho už veľa nenatočila a vo väčšine prípadov účinkovala vo chvíľkových postavách v rôznych seriáloch. Bitty má dnes 53 rokov a profesiu herečky dávno zavesila na klinec. O jej osobnom živote sa toho vie veľmi málo, priam nič, keďže si aj dnes veľmi stráži súkromie.

Predtým

Teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hollywood.com  |  Foto: Twitter, FB/ Visit Dubois County (Indiana)

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...