Je to už neuveriteľných 20 rokov, čo padla posledná klapka megaúspešného amerického rodinného seriálu Krok za krokom. Jedným z obľúbených hrdinov bol jednoznačne bratranec Cody, ktorý bol neprehliadnuteľnou postavou počas všetkých 7. sérii.

Nestarnúca klasika, ktorá si získala srdcia divákov nielen koncom 20. storočia, opisuje príbeh rodiny Fosterovcov a Lambertovcov. Tieto dva “klany” sa vďaka mame Carol a otcovi Frankovi spoja, pričom sa z nich stane jedna veľká rodina, ktorá po niekoľko sérií zažíva rôzne rodinné situácie.

Členom rodiny Lambertovcov je aj bratranec Cody, ktorý si časom získal srdcia najmä ženského publika. Predstaviteľ vysokého a štíhleho fešáka však za tie roky dospel a najmä podstatne zosilnel. Dnes 50-ročný Sasha Mitchell na svoj Instagram pridáva rôzne fotografie, na ktorých je vidno jeho vymakaná postava, ale aj “prvé” vrásky! Z útleho chlapca sa tak postupom času stal svalnatý muž, ktorý je momentálne druhýkrát ženatý. Ani on sa však nevyhol škandálom a svojou prvou ženou bol obvinený z domáceho násilia, kvôli čomu si posedel i vo väzení.

Zdroj: eonline.com, wikipedia | Foto: Instagram