Výrazná blondínka s bujným dekoltom pôsobila pre televíziu JOJ niekoľko rokov, keď ju v roku 2006 vyhodili pre koktanie či výrazný temperament pred kamerami. Aha, ako sa vodí Zuzane Hajdu dnes.

Zuzana Hajdu (44) kedysi patrila k výrazným tváram spravodajstva televízie JOJ, kde pôsobila niekoľko rokov. V roku 2006 však prišla nečakaná správa z vedenia. Moderátorka s kyprými tvarmi dostala vyhadzov kvôli opakovanému koktaniu, nekontrolovanému smiechu a temperamentu pred televíznymi kamerami.

Exmoderátorka sa napokon stiahla do ústrania, vydala sa za Egypťana Moustyho, s ktorým dodnes vychováva dcéru Elissu a syna Adama. Aj napriek tomu, že sa niekoľkokrát odsťahovali do Egypta, momentálne žijú vo Svätom Jure. Moderovaniu, kamerám a fotoaparátom sa podľa svojich slov maximálne vyhýba a užíva si pokojný život.

V kontakte zostávala Hajdu s exkolegyňou Adrianou Kmotríkovou či Ľubošom Sarnovským, no občas prehodila pár slov aj s Lenkou Hriadeľovou. Aj keď ešte donedávna pracovala v IT sektore pre taliansku spoločnosť, aktuálne svoj post vymenila za prácu realitnej maklérky pre pezinskú firmu. Na Facebooku sa totiž pred pár hodinami zaujímala o prenájom bytu pre svojho klienta. Všetko nasvedčuje tomu, že niekdajšia moderátorka sa má výborne a nehodlá sa na obrazovky vrátiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Hajdu s egyptským manželom žije v Svätom Jure
Bývalá moderátorka JOJky je dnes realitná maklérka

Zdroj: Facebook/Pezinok │ Foto: Instagram/zuzana_hajdu, Televízia JOJ