Jojkárska reality šou VyVolení bola v minulosti medzi divákmi mimoriadne úspešnou reláciou. Mnohí účinkujúci sa postarali o poriadny rozruch, pričom jednou z nich bola rozhodne Sandra Bartošová, známa pod prezývkou “Sunny“. Aj napriek tomu, že bola morbídne obézna, nešetrila dobrou náladou a širokým úsmevom. Dnes je z nej však úplne iná žena, ktorá radosť už nemusí predstierať a jednoducho ju cíti.

Sunny patrila v minulosti k výrazným postavičkám reality šou VyVolení. Počas natáčania mala viac ako 200 kilogramov, no zdalo sa, že si zo svojej váhy ťažkú hlavu nerobí. Rozhodne sa nehanbila vyzliecť a robiť si žarty na vlastný účet. Po skončení šou však začali blondínku trápiť vážne zdravotné problémy.

Hrozilo, že jej zlyhá srdce, a tak bola nútená na sebe zapracovať. Skúšala rôzne diéty, no nakoniec jej pomohla tubulizácia žalúdka. V posledných rokoch schudla viac ako 100 kíl a stala sa z nej úplne iná žena. Dnes je zdravá, sebavedomá a konečne sa teší zo života. Jediné, čo ľutuje je, že s touto výraznou zmenou nezačala omnoho skôr.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Predtým

Teraz

Zdroj: extra.cz  |  Foto: Facebook/Kulatý svět, Sandra Bartosova, primatv.cz