V 11. sérii Farmy, počas ktorej proti sebe súťažili Západ a Východ, zahviezdil medzi účinkujúcimi aj svalnatý Bratislavčan Matej Jurkovič. Ostrý farmár si získal okrem náklonnosti mladej Mirky aj sympatie mnohých diváčok. Dnes by ste ho však nespoznali!

Matej Jurkovič sa medzi Slovákmi zviditeľnil počas 11. série Farmy, kedy sa proti sebe postavili súťažiaci z Východu a Západu. Bratislavčan mal v tom čase 41 rokov a svojou vyšportovanou postavou ohuroval nielen mladučkú tmavovlásku Mirku, s ktorou prežil krátky románik.

Otec malej dcérky ukazoval pred kamerami okrem “sixpacku” aj výrazné tetovania a ráznu povahu, s ktorou sa na statku dostal opakovane do konfliktov. Od jeho farmárčenia však uplynuli už tri roky a dnes 44-ročný Matej medzičasom výrazne zmenil svoj imidž.

Cvičeniu, vyšportovanej postave či zdravému jedálničku však ostal bývalý markizák verný aj naďalej. Čo ale jeho výzor zmenilo tak, že by ste ho na ulici nespoznali, je dlhá a zarastená brada. Okrem toho pôsobí exfarmár o čosi staršie aj do tváre. Čo poviete, pristane farmárovi táto zmena, alebo by mal opäť vytiahnuť holiaci strojček?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/matej.jurkovic.official