V nanovo reštartovanej sérii Susedia sa už nestretávame ani s postavou Gergelya, ktorý bol synom Lászla a Ildikó. Pozrite sa ako teraz vyzerá tento herec a čo je jeho živobitím.

O tom, čo sa stalo s dcérou Františka a Zuzany sme vás už informovali. Teraz si posvieťme na syna Lászla a Ildikó. Gergelya pred 10 rokmi stvárnil Tomáš Majláth. Ten sa po skončení Susedov rozhodol ísť študovať do Brna na Janáčkovu akadémiu muzických umení. V súčasnosti je veľmi úspešný muzikálový herec. Nájdete ho hrať v bratislavskej Novej scéne, divadle Tower Stage, Bratislavskom bábkovom divadle, či vo Zvolene v divadle Jozefa Gregora Tajovského.

Okrem toho môžete spoznať jeho hlas v televízii, nakoľko pôsobí aj ako dablér. Vo voľnom čase hľadá najmä adrenalín v podobe jazdy na jednokolke, horolezectva a iných športov. Tiež mu čas vypĺňa psík Rio, ktorého si vzal z útulku a keď nesedí niekde s priateľmi, tak si rád prečíta aj nejakú dobrú knihu.

K obom seriálovým deťom sa vyjadrili aj Andy Kraus a Peter Marcin, ktorí prezradili, že Gergely cestuje po svete s komorným triom a je vraj na úteku pred políciou, pretože vo Viedenskej filharmónii mal ukradnúť čelo. Kým Milka pracuje v zoologickej záhrade v Anglicku a popri tom študuje.

Tomáš Majláth ako Gergely

 

Tomáš Majláth teraz

Zdroj|Foto: Markiza.sk, Instagram, YouTube