Pokiaľ ste fanúšikom bizarných televíznych relácií, určite vám neunikla ani zábavná zoznamovacia šou Mama, ožeň ma! Jej súčasťou bol aj automechanik Tibor, o ktorého srdce bojovala upratovačka Martinka a svojrázna Júlia.

Ubehlo už 9 rokov, okedy sa Tibor Nagy pokúšal nájsť svoju pravú lásku pred zrakom tisícov divákov. Zámer sa mu, žiaľ, nepodarilo splniť a miesto krásnej ženy si z reality šou odniesol len hanbu kvôli svojmu vystupovaniu počas finálnej epizódy. V nej jednu zo svojich záujemkýň doslova dourážal do špiku kosti.

„Tak ťahaj! Rozlúčte sa, a padaj! Ináč ťa vyhodím!“ Vykrikoval po uplakanej tmavovláske pred celým Slovenskom. Zdá sa, že tá mu nakoniec odpustila, keďže na svojich sociálnych sieťach prezradil, že sú i po dlhých rokoch stále priateľmi, a to i napriek tomu, že si prezývaný „Tibike“ našiel už novú známosť. S ňou má dokonca malého syna.

S Martinkou som znova v kontakte, len pre info., aby ste vedeli. Plánujem budúci rok, na 10.výročie, stretnutie aj s Julkou, aj s Martinkou. A keď všetko vyjde podľa plánu, tak chcem aj živé vysielanie,“ oznámil fanúšikom na sociálnej sieti TikTok. Je sa teda rozhodne na čo tešiť.

Takto vyzerá Tibor dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

@tibor_nagy_jiadjo

Odpovědět uživateli @kikis2910

♬ původní zvuk – Tibor_Jiadjo_Nagy

Zdroj/Foto: YouTube, TikTok/Tibor_Nagy_Jiadjo