Reality šou Farma 9 bola posledná, ktorá zahŕňala staré, ale osvedčené pravidlá. Reláciu mala pod taktovkou moderátorka Kvetka Horváthová a statok rozhodne nebol rozdelený na bohatých a chudobných. Víťazom sa stal sympatický kvetinár Šimon Néma, ktorý si okrem výhry odniesol z Farmy aj dve chlpaté ratolesti.

Šimon Néma je ešte stále úradujúcim víťazom, keďže víťaza desiatej série Farmy zatiaľ nepoznáme. Väčšiu časť z výhry sa rozhodol použiť na rozšírenie rodinného biznisu, pričom išlo o kvetinárstvo. Popri práci sa však venuje psíkom Vločke a Bellovi, ktorí boli neoddeliteľnou súčasťou televízneho statku.

Rodina pracovitého kvetinára sa rozhodla bielych chlpáčov adoptovať. ,,Bola to taká kuleha. Keď sme išli posledný deň zo salaša, videl som brata, sestru a otca. Pýtam sa ich, vy tu čo robíte? A oni mi odpovedali, že si berú psíkov. Ostal som z toho milo prekvapený,” povedal v minulosti Šimon. Z roztomilých šteniat však už vyrástli poriadne psy, ktoré sa určite majú veľmi dobre, o čom svedčia aj najnovšie fotografie víťaza deviatej série Farmy.

Vločka a Bello kedysi

Vločka a Bello u Šimona

Zdroj: Facebook/Šimon Ámen Néma  |  Foto: Facebook/Farma 9, Facebook/Šimon Ámen Néma

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.