Peter Marcin (52) a Andy Kraus (51) patrili svojho času medzi najpopulárnejšie herecké dvojice na televíznych obrazovkách. Práve oni stáli za nezabudnuteľnou zábavnou reláciou Uragán, kde sa po ich boku objavovala aj blondínka Zuzana Kovačičová Šikulová (40). Uplynuli však dlhé roky a kedysi známa Slovenska už žije absolútne iný život.

Zábavná relácia Uragán (Twister- rádio Twist), neskôr Hurikán, sa stala jednou z najúspešnejších projektov televízie Markíza. Dvojica kamarátov dokázala fantasticky napodobniť známe osobnosti, pričom svojimi vtipnými scénkami vedeli rozosmiať divákov až k slzám. Kto by si nepamätal pani Máriu Bystrú či koktavého Kolomana Kudláčka?!

Na pódiu sa však okrem komikov objavovala aj Zuzana Šikulová, ktorá bola akousi moderátorkou relácie. Po prvých týždňoch jej účinkovania bolo jasné, že sa stane novým členom tímu. Od momentu, kedy sa objavila po boku slovenských hercov, ubehlo už neuveriteľných 17 rokov.

Od roku 2004 však s moderovaním skončila a vydala sa za Martina Kovačiča. Spoločne odcestovali do Austrálie, aby si zlepšili angličtinu, no zahraničie im učarovalo natoľko, že sa z krajiny protinožcov už domov nevrátili. Zuzka dokonca pre siedmimi rokmi porodila dcérku Ellu. Kedysi obľúbená Slovenka si za hranicami vytvorila blog, kde zverejňuje fotografie z rodinných výletov.

Kedysi

Dnes

Zdroj: emka.zenfolio.com  |  Foto: emka.zenfolio.com, Facebook/Uragán