Tak toto by čakal len málokto! Pani Beáta, ktorá pred piatimi rokmi zahviezdila v relácii Páli vám to, keď skomolila slovo fajnšmeker, sa stala za jedinú noc terčom vtipov a urážok. Po rokoch však radikálne zmenila imidž a ohlásila zásnuby s fešným cudzincom.

Kto by si nepamätal pani Beátu z Prievidze, ktorá sa v roku 2014 zúčastnila televíznej súťaže Páli vám to? V kresle pred Thomasom vtedy zahviezdila s legendárnou odpoveďou “kajšmentke” namiesto “fajnšmejker” a za noc sa stala známou tvárou Slovenska.

Na toto obdobie ale nespomína veľmi rada, keďže si na internete aj na ulici užila množstvo posmeškov a fórikov, a dokonca mala byť z tejto nečakanej slávy psychicky na dne. Odvtedy však ubehlo päť rokov a pani Beáta prešla výraznou zmenou imidžu. Okrem upravených zubov sa zmenila na odvážnu ženu, ktorá sa nebojí ukázať výstrih či nahodiť vyzývavú pózu.

Najnovšie sa na sociálnej sieti pochválila zábermi, kde hrdo vystavuje na obdiv svoj dekolt. Ako prvá však do očí udrie fotka s neznámym mužom. Fešný cudzinec z Tuniska je ale podľa všetkého Beátin snúbenec. Na jeho profile totiž svieti oznámenie o radostnej udalosti s dátumom 2. februára. Tunisan a Beáta si pod fotkami vymieňajú lajky, srdiečka a sladké slová a zrejme sa v Prievidzi schyľuje ku romantickej svadbe.

Pani Beáta sa zmenila na odvážnu ženu
Dokonca sa mala zasnúbiť s týmto fešákom z Tunisu

Zdroj │ Foto: Facebook/Beáta Š., Dalhoumi S.