Parišková opísala príznaky rakoviny: Slovenka jej poriadne naložila!

Dátum:

Aneta Parišková momentálne prežíva jedno z najťažších životných období. Po dvoch náročných rozvodoch konečne našla muža, ktorého považuje za toho „pravého“ a mohla sa tešiť z kompletnej rodiny, ktorú zahŕňajú predovšetkým jej traja synovia. V tomto prípade však tvrdo zasiahla rana osudu!

Jojkárska moderátorka sa na sociálnej sieti rozhodla otvorene prehovoriť o svojej diagnóze a najnovšie opísala príznaky rakoviny, ktoré pociťovala niekoľko týždňov. Zdravotné problémy však prikladala extrémnemu stresu kvôli odlúčeniu s manželom a starostlivosti o jej synov.

Aneta prezradila, že navretá žila na krku ju donútila okamžite zavolať sanitku, pričom v nemocnici jej lekári nasadili urgentnú liečbu. Kým mnohí fanúšikovia moderátorke priali predovšetkým zdravie, opis osudného dňa jednu zo Sloveniek doslova rozčúlil. ,,To je sila, druhí kebyže zavolajú na 155, že majú navretú žilu na krku, tak im zložia telefón a na sanitku zabudni. Rovnako ako Kmotríkovú, aj túto rozťahovačku nôh operovali v deň diagnostiky,“ nahnevane poznamenala jedna z komentujúcich dám.

Istá pani je dokonca presvedčená, že trojnásobná matka má poriadnu protekciu, čo nepovažuje za správne. ,,Druhí čakajú, mnohí sa ani nedočkáme výsledku. Kamarátke takto zomrela mama a ešte lakonicky povedali, že mala prísť skôr. Keby nebola populárna, tak sa na ňu rovnako zvysoka vykašlú,“ dodala.

Komentár Slovenky

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official, YT/Východoslovenská televízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...