Moderátorka Aneta Parišková sa počas uplynulého víkendu stala nevestou už tretíkrát v živote. Svoj veľký deň po boku milovaného muža si užila, no krátko na to prišla studená sprcha. Slováci majú totiž na jej svadbu svoj názor a blondínke poslali tvrdé odkazy.

Aneta Parišková (46) sa napriek dvom neúspešným manželstvám rozhodla na túto inštitúciu nezanevrieť a počas uplynulého víkendu si do tretice vzala za manžela partnera Miroslava Polakoviča (47). Veselicu si zamilovaná dvojica užila v 4-hviezdičkovom bratislavskom hoteli, kde nechýbala rodina, priatelia a známi. Sympatická moderátorka sa vydávala v jednoduchých bielych šatách, no práve tie sa stali terčom kritiky a posmeškov.

Slovákom sa totiž zrejme nepozdáva, že blondínka si zvolila bielu farbu napriek tomu, že sa vydáva už po tretíkrát a doma vychováva tri deti: “Tretie manželstvo s tromi deťmi a v bielych šatách, dôvod na zamyslenie,” myslí si Ľudka, no rýpla si aj Jarka: “Tie šaty sú riadne od veci. Ja sa budem vydávať prvýkrát a biele by som na seba nenavliekla, fakt to je divné pri dieťati.”

Moderátorka má ale napriek predsudkom na vec jasný názor: “To absolútne nehralo žiadnu rolu pri výbere šiat, že som sa vydávala tretíkrát. Mňa nezaujíma, čo by nevesta nemala. Pre mňa bola táto svadba akoby prvá. Ako sme si ju obaja vysnívali, tak sme si ju urobili,” odkázala blondínka neprajníčkam cez Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Televízia JOJ, Instagram/aneta_pariskova_official