Mirka Partlová (31) sa minulý rok nečakane rozišla s úspešným slovenským spevákom Petrom Cmoríkom (36). V zákulisí sa pošuškávalo, že za rozpadom dvojice stál mladší kolega Patrik Vyskočil (24). Ako sa však zdá, skok do vzťahu s mladým hercom nebol šťastný krok.

[sociallocker]Partlová má tesne po tridsiatke, kedy už mnoho žien pomýšľa na založenie rodiny a vytvorenie zázemia. Po dlhoročnom vzťahu s Cmorom sa všetci v okolí domnievali, že práve s ním sa usadí a neskôr založí aj rodinu. O to prekvapivejší však bol nečakaný rozchod dvojice, za ktorým mal údajne stáť mladší kolega Vyskočil. Nejakú dobu sa zdalo, že Mirka je so svojím novým životom spokojná, avšak najnovšie informácie svedčia skôr o opaku.

mirka partlova sa trapi
S Petrom Cmoríkom tvorili ešte minulý rok pekný pár.

Podľa portálu topky.sk sa má Mirka v tomto období poriadne trápiť. Dôvodom jej veľkého nešťastia majú byť herečkine tikajúce biologické hodiny. Partlová by už údajne chcela mať rodinu a potomka. Jej výrazne mladší partner je však zrejme práve tým dôvodom, prečo svoj sen nemôže zatiaľ naplniť. Zdroj pre topky.sk dokonca prezradil, že herečka sa svojím žiaľom netají ani na verejnosti: “Dokonca kvôli tomu asi trikrát plakala na jednom súkromnom žúre, kde to videli viacerí ľudia.” Žeby už oľutovala svoj výber partnera? Samotná herečka sa k téme želaného potomka zatiaľ nevyjadrila.

Zdroj: topky.sk  | Foto: Instagram
[/sociallocker]