Dušan Pašek ml. (34) si po rozchode s Mirkou Kalisovou (33) nabalil známu krásku, ktorá má len 20 rokov. Moderátorka sa rozhodla na novinku zareagovať a toto odkazuje zaľúbenej dvojici…

Kalisová tvorila s Pašekom pár až do mája 2018, pričom nebolo žiadnym tajomstvom, že moderátorka bola do známeho milovníka žien zaľúbená až po uši. Hoci sa v okolí dvojice skloňovalo slovíčko zásnuby, napokon prišiel nečakaný rozchod. Dvojicu sa podarilo ešte zachytiť na romantickej prechádzke a večeri, no v tom období už obidvaja svorne tvrdili, že sú len kamaráti.

Kým Miriam je oficiálne stále single, Dušan už zalovil v nových vodách. Aj keď sa novinku snažil ututlať, dnes je už zrejmé, že si nabalil známu missku Dominiku Grecovú (20). Dominika tvorila tri roky pár s futbalistom Martinom Koscelníkom, no v decembri 2018 ohlásila koniec. Krátko na to ju videli v reštaurácii s neznámym mužom, no nevedno, či to mohol byť práve Pašek.

Dvojicu definitívne usvedčila fotografia, na ktorej Dušan Dominike zakrýva tvár smajlíkom, no na rukách jej žiaria rovnaké prstene, aké si dala aj na oficiálnom predstavovaní novej finálovej dvanástky Miss. Všetko potvrdila pre Plusku aj jeho ex Kalisová, ktorá sa takto vyjadrila k novému vzťahu svojho niekdajšieho miláčika: „Áno, viem o tom od Dušana. Povedal mi to, keď sa začali stretávať. Držím im veľmi palce.“ Mirka tak zjavne nemá problém s jeho novou a výrazne mladšou známosťou.

Dušan skrýval Dominikinu tvár za smajlíka
Prezradili ju však prstene na ruke
Grecová sa v decembri 2018 rozišla po troch rokoch s futbalistom Koscelníkom
Teraz má tvoriť pár práve s Pašekom
Kalisová im po rozchode praje len to dobré

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram