Najznámejšia česká pašeráčka Tereza H. sedí v obávanom pakistanskom väzení Kot Lakhpat v Lahuare po tom, čo ju na miestnom letisku pristihli pri pašovaní 9 kilogramov heroínu. Odvtedy sa jej život až radikálne zmenil, no podľa posledných Tereziných fotografií sa zdá, že sa nemá práve najhoršie. Asi by ste ju už nespoznali. 

Zadržanie tejto mladej dievčiny vyvolalo šialenstvo a v Pakistane sa okamžite stala celebritou. Nečudo, že pakistanskí muži sú z peknej blondínky úplne namäkko a využívajú každú príležitosť, aby si s touto kráskou spravili selfíčko. Inak tomu nebolo ani počas jej zatknutia. A práve fotky z jej zadržania, na ktorých pózuje s príslušníkmi zákona a  popritom sa usmieva od ucha k uchu pohoršili svet.

Mladá Češka si tak týmto svojim flegmatickým postojom a až neuveriteľnou naivitou znepriatelila rodnú domovinu, či príbuzné Slovensko. Neobmäkčili ich ani fotografie a informácie o drastických podmienkach, v ktorých Tereza teraz musí žiť. A veruže nejde o žiaden luxus!

Navyše jej vyhlásenie, ktoré prostredníctvom jej právnika preniklo spoza múrov väznice úplne pohoršilo verejnosť. Tereza, ktorej hrozí až doživotný trest sa totiž posťažovala, že sa bojí, že priberie.

Súdiac podľa posledných fotografií a videa, keď pristúpila opäť k súdu sa zdá, že sa táto jej nočná mora naplnila. Tereza totiž extrémne pribrala a po jej sexi krivkách už nie je ani stopy.

No podľa jej širokého úsmevu sa zdá, že ju súd ani kilogramy navyše už vôbec netrápia. Alebo je ten úsmev iba maska, za ktorú schováva všetok ten strach a beznádej?

Každopádne súd sa opäť odročil v dôsledku sudcovej dovolenky a ďalšie pojednávanie je stanovené na 17. marca.

Video, ktoré zachytáva jej extrémnu zmenu si môžete pozrieť tu:

Zdroj: blesk.cz | Foto: facebook | Video: dailymotion.com