Po obrovskom ošiali, ktorý vyvolal film 50 odtieňov sivej (Fifty shades of Grey), sme si museli počkať poriadne dlhú dobu na pokračovanie Päťdesiat odtieňov temnoty. Dočkali sme sa a premiéra sa nezadržateľne blíži!

[sociallocker]Pokračovanie kinohitu sprevádzalo v začiatkoch viacero problémov. Špekulovalo sa totiž o zmene hlavných aktérov filmu, ktorí nechceli spolupracovať na ďalších dieloch. O väčšie problémy sa takisto postarala autorka erotickej trilógie E.L. James, ktorá sa nevedela dohodnúť na niektorých scénach s režisérkou prvej časti Sam Taylor-Johnson, ktorá druhé natáčanie pri spolupráci s autorkou razantne odmietla!

Ešte viac pikantných scén

A čo bolo hlavnou príčinou ich zvád? Kým režisérka chcela v príbehu viac prehĺbiť osobnosti postáv a ich charakterov, autorka chcela mať milostné scény s oveľa väčším zameraním na detaily! Výsledok? Pokračovanie nie je možné bez súhlasu E.L. James, ktorá predala práva spoločnosti Universal and Focus Films a má výhradné právo sa k filmu vyjadrovať. Odišla teda režisérka a my sa môžeme tešiť na ešte oveľa viac šteklivých scén ako v prvom dieli!

Môžeme sa tešiť na ešte viac pikantných scén!

Premiéra na Valentína nebude

Napriek veľkému úspechy premiéry filmu na deň sv. Valentína, kedy zamilované partnerky pritiahli vo veľkom počte do kín aj svojich uhundraných partnerov, premiéra druhej časti sa nakoniec v tento deň konať nebude. Aj keď pôvodný plán premiéry bol stanovený na 14. 02., produkcia zvolila skorší dátum.

Na Päťdesiat odtieňov temnoty sa môžete tešiť už 09. februára 2017! Tento diel bude omnoho temnejší a vy si ho nemôžete nechať ujsť!

Zdroj: noviny.sk, cine-max.sk | Foto: YouTube.com
[/sociallocker]