Rodina, priatelia i muži zákona pátrali po 14-ročnom chlapcovi, ktorý sa stratil tesne pred Vianocami. Správa o nezvestnej osobe sa šírila aj na sociálnej sieti a stovky dobrovoľníkov prehľadávali celé mesto. Nečakane však prišla zdrvujúca správa.

Harley Dilly sa stal nezvestným v americkom Ohiu po tom, čo odišiel z domu 20. decembra 2019. Okamžite sa začalo celoplošné pátranie polície a dobrovoľníkov, ktorí zahŕňali aj rodinu či priateľov. Do prípadu sa neskôr zapojila aj FBI. Telo iba 14-ročného chlapca našli až pred pár hodinami bez známok života.

Mužom zákona sa naskytol hrozivý pohľad na chlapca zaseknutého v komíne v dome cez ulicu. Majitelia domu ho využívajú na prenájom, no v tomto období bol opustený. Zrejme zvedavosť Harleyho donútila prezrieť si priestory, pričom sa nešťastne zasekol.

Príčinou smrti bolo zrejme vyhladovanie, udusenie alebo zamrznutie. Všetko by mala ukázať nariadená pitva. Je smutnou iróniou, že stovky dobrovoľníkov stále chodili okolo miesta, kde sa dieťa nachádzalo, no nikto z nich to nemohol tušiť.

Zdroj: edition.cnn.com  |  Foto: Twitter