Polícia od konca júla pátrala po mladom Marošovi z Veľkej Lehoty. 20-ročný mladík zmizol bez stopy, pričom posledne ho videla jeho sestra, s ktorou sa bol zabávať. Pátraciemu tímu sa po dlhej snahe telo Maroša podarilo objaviť, žiaľ, už bez známok života.

Od konca júla polícia pátrala po 20-ročnom Marošovi z Veľkej Lehoty, ktorý zmizol bez stopy. Naposledy ho mala vidieť jeho sestra, s ktorou sa bol zabávať v bare neďaleko železničnej stanice. Sestra však po polnoci bar opustila a s bratom sa mala podľa dohody stretnúť opäť nadránom, pričom spoločne plánovali nasadnúť na vlak.

To sa však už podľa informácií TV JOJ nestalo. Podľa všetkého Maroš išiel na vlak sám, a keď nastúpila do vlaku sestra, brata nikde nenašla. Polícia spolu s Marošovou rodinou a dobrovoľníkmi z Pohotovostného pátracieho tímu prehľadali približne 7-kilometrový úsek podľa lokalizácie mobilného telefónu.

Prehľadali opakovane aj polia a široké okolie, a to i za pomoci dronu. Napokon však prišla smutná správa. 20-ročného muža objavili v Leviciach pod Kalváriou, no jeho telo bolo bez známok života. Maroš mal ležať na skalách pod strmým kopcom, pričom okolnosti nečakaného úmrtia preveruje v týchto chvíľach polícia. Pred pár dňami zahynul na Donovaloch aj 47-ročný pretekár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ