Mladé dievča išlo na koncert, na ktorý sa veľmi tešilo, no domov sa už nikdy nevrátilo. Rodina a priatelia sa o ňu začali strachovať a rozhodli sa preto kontaktovať políciu. Po nezvestnej žene bolo nakoniec vydané pátranie, pričom pri hľadaní študentky pomáhali stovky dobrovoľníkov.

Keeley Bunker z anglického mesta Tamworth sa ešte v septembri rozhodla ísť na koncert rapera Aitcha do O2 arény v Birminghame. Bol to jej obľúbený interpret a veľmi sa preto tešila na hudobný zážitok. V čase, keď sa mala vrátiť domov, sa však neobjavila. Nezdvíhala telefón a kamaráti, ktorí s ňou boli počas večera, o nej nemali žiadne informácie.

Polícia preto vydala pátranie a dlhé týždne sa v spolupráci s dobrovoľníkmi snažila nájsť 20-ročnú ženu. Napokon sa predsa len podarilo nájsť jej telo, no už bez známok život. Študentku, ktorá si privyrábala v bare, našli mŕtvu v plytkom potoku. Bola znásilnená, uškrtená a schovaná pod konármi stromov.

Príslušníci anglickej polície taktiež našli páchateľa, pričom ide o 19-ročného Wesleyho Streeta. Mladík je už obvinený zo znásilnenia a vraždy. Súdny proces začal pred pár dňami a počas pojednávania sa bude vrah nachádzať vo väzbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

19-ročný vrah ostáva počas pojednávania vo väzbe

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook/Keeley Bunker, Twitter