Polícia vyhlásila 29. mája pátranie po nezvestnej 17-ročnej Vanese, ktorá utiekla z detského domova. Hoci sa mnohé prípady skončia nájdeným mladistvého, tento má tragický záver. Bezvládne telo dievčiny našli v byte muža, známeho z veľkej kauzy.

Polícia pred časom vyhlásila pátranie po 17-ročnej Vaneske, ktorá utiekla z detského domova. Mladistvá bola nezvestná, no očakávalo sa, že jej prípad skončí tak ako mnohé pred ňou a Vanesa sa kdesi objaví. Žiaľ, nestalo sa a hľadanie skončilo tragicky.

Telo mladej dievčiny bolo podľa informácii portálu Nastope v utorok objavené bez známok života v obytnom dome v Svätom Jure pri Bratislave. Byt, kde sa nachádzala, ale patrí mužovi známemu z ohavnej kauzy. Leopold V. bol totiž zakladateľom a zriaďovateľom domova pre seniorov Iris.

Tento domov sa nechcene preslávil strašným prípadom, pri ktorom zomreli desiatky dôchodcov. Kuchár Ivan B. sa vydával za lekára a vtedy 18-ročná upratovačka Vanessa P. predstierala, že je zdravotná sestrička. Bezvládnym starým ľuďom mali podľa medializovaných informacií podávať silné lieky a zanedbávať starostlivosť o základné potreby. Kauzu doriešuje polícia, a rovnako sa zisťuje aj presná príčina úmrtia 17-ročnej Vanesy.

Zdroj: nastope.sk │ Foto: YouTube/NASTOPE.SK, Polícia SR