Širokú spoločnosť zasiahol tragický prípad iba 13-ročného dievčaťa, ktoré bolo nezvestné. Rodičia s jej priateľom ju zúfalo hľadali po okolí, a zároveň zalarmovali políciu. Vyšetrovanie však prinieslo šokujúce výsledky.

Poľskom otriasla brutálna vražda iba 13-ročnej Patricie, ktorá sa 12. januára nevrátila domov. Ustarostení rodičia okamžite kontaktovali políciu a začala sa pátracia akcia. Tínedžerku hľadali desiatky mužov zákona i dobrovoľníci, vrátane jej rodičov a 15-ročného priateľa Kacpera.

Najhoršia predtucha ľudí sa napokon stala skutočnosťou, keď bolo telo Patricie nájdené v krabici pri supermarkete v poľskom meste Bytome. Osudným sa jej stalo niekoľko bodnutí nožom. Vyšetrovanie však prinieslo nečakané závery potom, čo svedok oznámil polícií, že školáčku videl s Kacperom.

Ďalšie dôkazy, ktoré poukazovali, že práve on pripravil mladú brunetku o život, taktiež viedli k tínedžerovi. ,,Stále s nami hľadal Patriciu. Šiel s nami aj na policajnú stanicu. Po celý čas stál vedľa nás a pritom predtým zabil našu dcéru,“ povedal zdrvený otec pre poľský portál headlinesmania.com.

Následne však prišiel šok, keď pitva preukázala, že 13-ročné dievča bolo tehotné! Podľa slov rodičov majú kriminalisti pracovať s najpravdepodobnejšou teóriou, podľa ktorej Patricia povedala svoje tajomstvo Kacperovi. Práve on bol otcom dieťaťa a zrejme aj to bol motív vraždy. Rodina zosnulej dúfa, že bude mladík čeliť obvineniu z dvojnásobného zabitia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: headlinesmania.com  |  Foto: Twitter, Slaska.POLICJA.pl