Patrícia Vittek (38) si pred pár dňami pridala na svoj Instagram fotky, na ktorých vyzerá akosi inak. Okamžite sa tak vynorili špekulácie o tom, či nemá plastiku nosa či inú úpravu tváre. Vittek sa ale nezdržala a toto je jej reakcia.

Patrícia Vittek len pred pár dňami šokovala verejnosť novými fotkami tváre, na ktorých pôsobí akosi inak. Internetom sa okamžite začali šíriť špekulácie, že môže ísť o plastiku nosa či inú úpravu tváre. Patrícia sa pritom v minulosti netajila svojou obľubou v skrášľovacích procedúrach, ktoré ale v istom období zarazila so slovami, že sa plánuje vrátiť ku svojej prirodzenej tvári.

Aj keď musíme uznať, že na fotke vyzerá celkom inak, nie vždy je všetko tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Mýty o plastike a vylepšeniach pritom zmietla zo stola aj samotná tmavovláska, ktorá na svojom Instagrame zavesila video. Kráska sa už nezdržala a zareagovala na reči o jej nose: „Ty s tým nosom, hádaj, kto som? To je strašné, jedna fotka, jedna zlá fotka,“ naráža na fakt, že išlo v tomto prípade len o zvláštny uhol, z ktorého vyzeral jej nos o niečo menší.

 

Paťa pridala prednedávnom záber, ktorý vyvolal veľa otáznikov
Plastiky či nové vylepšenia ale odmietla so slovami, že ide len o iný uhol

Zdroj | Foto: Instagram