Šoubiz Patrik Herman končí v Markíze po 26 rokoch: Prestup ku KONKURENCII!

Patrik Herman končí v Markíze po 26 rokoch: Prestup ku KONKURENCII!

Televízia Markíza sa bude musieť v najbližších týždňoch vyrovnať s veľkou stratou, nakoľko podľa všetkého prišla o jedného z kľúčových moderátorov. Po 26 rokoch totiž opúšťa svoju stoličku Patrik Herman, ktorý bol súčasťou Markízy od jej vzniku v roku 1996!

Modro-žltá televízia sa aktuálne musí popasovať s odchodom dlhoročného moderátora Patrika Hermana, ktorý začínal v jej radoch ešte ako študent žurnalistiky. Vášnivý novinár pôsobil ako redaktor v spravodajstve, kým o tri roky neskôr dostal možnosť moderovať reláciu Paľba. Po Lampárni sa vypracoval na post šéfredaktora publicistiky, pričom aktuálne ho diváci mohli vídať v Reflexe, ktorý bol pre Hermana poslednou zastávkou v Markíze.

Ako totiž uvádza denník Nový Čas, 47-ročný rodák z Trnavy už mal podať výpoveď a prijať novú pozíciu v konkurenčnej RTVS! „Patrik Herman prijal našu ponuku a posilní rady spravodajstva RTVS. Jeho pozícia nebude len o moderátorskej stoličke, ale aj o funkčnom a intenzívnom zapojení sa do procesu vzdelávania a školenia nových redaktorov, nových moderátorov, ich prípravy, ako aj o práci na nových formátoch,“ uviedla pre Nový Čas Zuzana Ťapáková, nová riaditeľka marketingu v RTVS. Zároveň dodala, že Herman bude aj naďalej rozvíjať charitatívne aktivity, ktorým sa venuje dlhé roky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/pa3kherman

Exit mobile version