V najnovšej časti obnovenej relácie Vylomeniny sa proti sebe postavili markizácki moderátori. Zrejme bez toho, aby Švajda premýšľal, ako vyznie to, čo povie, adresoval Viktorovi výsmešné slová. A stotožňujú sa s ním i viacerí televízni diváci.

Markíza na Veľkonočný pondelok odvysielala premiérovú časť obnovenej relácie Vylomeniny. Diváci si ju pamätajú skôr pod názvom Vilomeniny, ktorej ústrednou tvárou bol Vilo Rozboril. V obnovenej relácii sa teplé miestečko moderátora ušlo Jánovi Tribulovi. V úvodnej časti sa proti sebe postavili markizácki moderátori Patrik Švajda (45) a Viktor Vince (26) ako kapitáni tímov rodín, ktoré bojovali o výhru.

Cestou domov však Švajda povedal slová, ktoré vyzneli poriadne tvrdo. Hovoril to síce s úsmevom na tvári, avšak, možno za tým bol aj jeho skutočný názor. “On chce teraz všetko moderovať. Ty by si chcel moderovať všetko,” povedal Patrik Viktorovi, po tom ako sa Viktor smial, že keď ako pubertiak pozeral Vilomeniny, už vtedy tam Tribula so Švajdom súťažili. Nuž, žeby Patrik trošku závidel mladému moderátorovi, ktorého je v poslednom čase všade viac?

Títo traja vedia robiť parádne Vylomeniny! Sledujte v pondelok o 20:30 #tvmarkiza #vylomeniny ? #viktorvincze #jantribula #patriksvajda #velkanoc #special

Príspevok, ktorý zdieľa Televizia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Zdroj: Markíza | Foto: Facebook, Instagram