Patrik Švajda si vyrazil na lyžovačku s celou rodinkou, no nezabudol pritom ani na svojich synov z predošlého vzťahu. Chlapská partička tak určite nenechala chladnými všetky lyžiarky. Veď pozrite, to sú ale fešáci!

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda sa tak ako každý rok vybrali na svoju obľúbenú lyžovačku do hôr. Destinácia Terchová sa stala na krátky čas rozprávkovým domovom nielen pre moderátorský párik, ale aj pre ich synčekov. Zlatica sa pritom len nedávno pochválila krásnou fotkou v rozprávkových vianočných šatách.

Na lyžovačku sa však vybrali až šiesti a medzi deťmi nechýbali ani Patrikovi veľkí synovia z predošlého vzťahu. Potom, čo blondínka zverejnila krásny záber svojich chlapov, sa nezdržali ani fanynky na Instagrame a pod fotkou sa zbieral jeden kompliment za druhým.

Popravde sa ani nie je čomu čudovať. Hoci sú Leo a Adamko ešte len deti, starší synovia Paťo a Samko už poriadne vyrástli a určite sa okolo nich obšmietajú aj nejaké tie nápadníčky. Veď sa presvedčte sami, akí fešáci z nich vyrástli.

Patrik Švajda ukázal všetkých synov
Rodinka si užila lyžovačku v Terchovej

Zdroj | Foto: Instagram