Len pred pár dňami sa na verejnosť dostala informácia o novom vzťahu v slovenskom šoubiznise. Známa herečka Pauhofová si nabalila o desať rokov mladšieho priateľa Jonatána a ten sa rozhodol prezradiť, či je medzi dvojicou naozaj čosi vážne.

 

Obľúbená herečka Táňa Pauhofová (35) si svoje súkromie a informácie o vzťahoch stráži ako oko v hlave. Inak tomu nie je ani v prípade jej nového milenca Jonatána Pastirčáka (25), ktorý je od ryšavky mladší o desať rokov. Táňa sa tak rozhodla po biznismenovi Vaľovskom zaloviť vo vlastnom revíri a siahla po mužovi z divadelného prostredia.

Jonatán sa zrejme s herečkou zblížil počas prípravy na hru Antigona v Slovenskom národnom divadle. Mladík totiž spolu s Katarziou spolupracoval na tvorbe hudby k novému predstaveniu. Niet divu, že si kráska vybrala za partnera takéhoto talentovaného a nadaného hudobníka, ktorý oficiálne pracuje ako zvukový inžinier.

Doposiaľ síce išlo v prípade romániku dvojice len o zákulisné informácie z prostredia divadla, no najnovšie vážny vzťah potvrdil pre Nový Čas samotný mladík: “Áno, ľúbim Táňu P.,“ odpísal na otázku o ich vzťahu potvrdzujúcim vyznaním. Pre kolegov z divadla ale nejde o žiadnu novinku a veľké vzájomné sympatie si všimol aj zdroj zo zákulisia: “Áno, viem, že sú spolu, vyzerajú spolu šťastne,“uvádza na margo umeleckého páriku. Táňa Pauhofová sa tak zaradila popri Adele Vinczeovej a ďalších do zoznamu celebrít, ktoré prepadli trendu mladých zajačikov po svojom boku.

Jonatán Pastirčák potvrdil, že miluje Táňu

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram