Pavlína Matovičová priznala ďalší PROBLÉM! Ako sa toto mohlo stať?

Dátum:

Igor Matovič priznal pred časom problém s kolaudáciou nového bývania v dome a na rovinu uviedol, že porušil zákon. Kolaudácia prebehla napokon úspešne, no dnes Pavlína Matovičová priznala ďalšiu komplikáciu. Navyše netuší, kde sa stala chyba.

Igor Matovič pred časom priamo pred kamerami priznal, že ohľadne kolaudácie jeho domu, v ktorom s rodinou nažíva, došlo k porušeniu zákona. Napokon dostali od úradu pokutu vo výške 500 eur, ktorú už uhradili a kolaudácia tak bola úspešne zvládnutá. O premiérovej manželke sa začalo hovoriť aj v súvislosti s veľkými investíciami a výhodami v spoločnosti Arca, no informácie, ktoré šírili niektorí politici, Matovičovci vyvrátili.

Najnovšie portál Ereporter zistil, že vo výpise katastra nehnuteľností na rodinnom dome premiéra svieti plomba, ktorá sa tam nachádza obvykle pri rozvode alebo pri predaji nehnuteľnosti. Rodinný dom stavali Matovičovci skoro šesť rokov a manželka Pavlína exkluzívne vyvrátila akýkoľvek blížiaci sa rozvod či predávanie. Plombu na dome si však nijako nevie vysvetliť.

Neviem, pozerala som to. Je to na záhradu, dáva to kataster, aspoň si myslím… Čo sa týka nášho domu, skolaudovaný ho máme. Osobne si myslím, dala som žiadosť na popisné číslo, aby som mohla mať konečne trvalé bydlisko a ďalšie veci s tým spojené, a to je v riešení. Vôbec netuším. Tá plomba je od konca minulého roka,” uvádza pani Matovičová. Dodáva tiež, že k prepisu majiteľa má dôjsť do 30 dní od zápisu, no na katastri jej povedali, že interná lehota je až 60 dní. „Váš interný predpis je nad zákon, ktorý platí na celom Slovensku?” mala odvetiť úradníčke, pričom aktuálne jej neostáva iné, ako čakať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:ereport.sk  │ Foto: Televízia JOJ

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...