Koaličná strana OĽaNO na čele s jej predsedom čelí kritike viac ako kedykoľvek predtým. Referencie strany prudko klesajú a Igor Matovič musí čoraz viac čeliť útokom zo strany politických súperov i občanov. Oporu však vždy nájde vo svojej milovanej rodine.

Pavlína Matovičová z ústrania sleduje vyjadrenia i konania svojho manžela, ktoré ovplyvňujú tisícky Slovákov. Aj napriek veľkej vlne nespokojnosti zo strany občanov je na strane premiéra, pričom je presvedčená, že chce počas pandémie koronavírusu zachrániť čo najviac ľudí.

Dvojnásobná mamička sa dokonca stala počas plošného testovania dobrovoľníčkou, a taktiež bola ochotná nechať sa zaočkovať ako prvá, aby ukázala našincom, že sa nemajú čoho obávať. Sociálnymi sieťami sa však mala šíriť informácia, že očkovanie kategoricky odmieta, čo ju nahnevalo.

44-ročná Trnavčanka si uvedomuje, že sociálne siete sa stali živnou pôdou pre šírenie nepravdivých informácií a nenávistných odkazov. ,,Heslo dnešnej doby je: ,,Neverte všetkému, čo čítate/počujete/vidíte.“ Aj mne známy poslal status od “môjho manžela“, kde to uvádza, no bol to podvrh. Stačí si to skontrolovať s manželovým facebookovým profilom. No máme šikovných falzifikátorov, len neviem, kde majú svoje hniezdo, v ktorej krajine,“ uviedla pre sarm.pluska.sk, pričom chce upozorniť ľudí, aby si informácie spojené s premiérom radšej overili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Pavlinka Matovicova, Igor Matovic, YT/SME