Pavlína Matovičová VARUJE Slovákov: ,,Neverte všetkému, čo…!“

Dátum:

Koaličná strana OĽaNO na čele s jej predsedom čelí kritike viac ako kedykoľvek predtým. Referencie strany prudko klesajú a Igor Matovič musí čoraz viac čeliť útokom zo strany politických súperov i občanov. Oporu však vždy nájde vo svojej milovanej rodine.

Pavlína Matovičová z ústrania sleduje vyjadrenia i konania svojho manžela, ktoré ovplyvňujú tisícky Slovákov. Aj napriek veľkej vlne nespokojnosti zo strany občanov je na strane premiéra, pričom je presvedčená, že chce počas pandémie koronavírusu zachrániť čo najviac ľudí.

Dvojnásobná mamička sa dokonca stala počas plošného testovania dobrovoľníčkou, a taktiež bola ochotná nechať sa zaočkovať ako prvá, aby ukázala našincom, že sa nemajú čoho obávať. Sociálnymi sieťami sa však mala šíriť informácia, že očkovanie kategoricky odmieta, čo ju nahnevalo.

44-ročná Trnavčanka si uvedomuje, že sociálne siete sa stali živnou pôdou pre šírenie nepravdivých informácií a nenávistných odkazov. ,,Heslo dnešnej doby je: ,,Neverte všetkému, čo čítate/počujete/vidíte.“ Aj mne známy poslal status od “môjho manžela“, kde to uvádza, no bol to podvrh. Stačí si to skontrolovať s manželovým facebookovým profilom. No máme šikovných falzifikátorov, len neviem, kde majú svoje hniezdo, v ktorej krajine,“ uviedla pre sarm.pluska.sk, pričom chce upozorniť ľudí, aby si informácie spojené s premiérom radšej overili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Pavlinka Matovicova, Igor Matovic, YT/SME

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...