Verejnosťou rezonujú klebety o premiérovi Igorovi Matovičovi a bývalej ministerke zdravotníctva Andrey Kalavskej, s ktorou v minulosti úzko spolupracoval. Na údajnú neveru najnovšie zareagovala aj Pavlína Matovičová, ktorá zaujala jasný postoj.

Andrea Kalavská podala demisiu v decembri 2019 potom, čo vláda stiahla z rokovania rozsiahlu reformu nemocníc, tzv. stratifikáciu, na ktorej pracovala dlhé mesiace. Aj napriek tomu, že sa stala exministerkou rezortu zdravotníctva, v prvej vlne pandémie koronavírusu bola súčasťou pandemickej komisie a Matovič ju pred prezidentkou označil za svoju poradkyňu.

Počas druhej vlny sa rozhodla ísť do prvej línie, pričom pracuje na internom oddelení na Kramároch v Bratislave. Je prekvapením, že sa až v tomto období začali šíriť fámy, že premiér udržuje mimomanželský vzťah s bývalou členkou opozičnej strany Smer-SD.

Na klebety, že má Matoviča s lekárkou spájať viac ako pracovné povinnosti, najnovšie zareagovala aj premiérova manželka. „Počula som, že s pani Kalavskou má techtle mechtle. V dnešnej dobe treba mať studenú hlavu. Zvažovať a nie všetkému sa venovať, lebo to je zbytočná strata času,“ uviedla Pavlína pre eReport.sk s upozornením, že k rozvodu určite nedôjde. ,,To nie, kde by našiel takú dobrú ženu ako ja som, nikde a v dnešnej dobe,“ so smiechom dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: YT/SME, FB/Úrad vlády SR