Spevák Adam Pavločin, ktorého hviezda stúpla vďaka šou Superstar, láme na domácej hudobnej scéne všetky stereotypy. 26-ročný hudobník len pred okamihom vydal svoj nový singel Game, ktorého videoklip sa absolútne líši od všetkého, na čo sme na Slovensku i v Čechách zvyknutí.

V druhej polovici mája vydal aktuálny víťaz speváckej šou Superstar svoj prvý oficiálny videoklip ku skladbe Moving On, ktorý sa stretol s mimoriadnou priazňou publika. 19. augusta sa hudobník rozhodol posunúť ďalej a pre fanúšikov si pripravil rytmickú lahôdku Game, ktorú sprevádza aj jedinečný videoklip.

„Game je pre mňa hra, ktorú väčšina z nás hráme v každodennom živote, je to hra, v ktorej sa umelec ocitne, keď vstúpi do sveta showbiznisu. Častokrát sa vyskytne aj v partnerskom a intímnom živote. Veľmi ľahko sa stávame bábikou pre niekoho a je náročné nájsť hranicu medzi tým, čo chceme a tým, čo od nás vyžaduje okolie,“ uviedol spevák pre Markízu, pričom vo videoklipe sa objavili noví herci zo seriálu Pán profesor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, markiza.sk