Najmladšia účastníčka reality šou Farma 11 poriadne prekvapila! 19-ročná Mirka Csorbová, ktorá bola uplynulý utorok zvolená svojimi súpermi za slúžku, odhodila zábrany a pred televíznymi kamerami si užila intímne chvíle so 41-ročným Matejom Jurkovičom!

Na Farme bolo minulú noc pekelne horúco! Potom, čo sa pri kuchynskom stole strhla vážna výmena názorov medzi farmárom Matejom a Romanou, sa statný Bratislavčan ukázal v celkom novom svetle. Po zvolení za sluhu týždňa sa so svojou kolegyňou z východu presťahoval do sluhovskej miestnosti, kde medzi dvojicou vzplanuli vášne.

Herec pre dospelých a lifestyle couch sa už v minulosti vyjadroval, že mu zo žien na statku padla do oka najviac práve mladučká brunetka, ktorá jeho záujem pravidelne opätovala nadmerným flirtovaním. Aj keď spočiatku všetkých ubezpečovala, že sa medzi ňou a dvakrát starším Matejom nič nestane, opak bol pravdou!

Tomu stačilo len pár minút na to, aby sa kráske z Košíc dostal priamo do nohavičiek a po Radovi Dulinovi, ku ktorému mala Mirka viac než blízko v úvode šou, sa stal ďalším objektom na zozname mladej krásky. Nuž, a ako poznamenal Martin Šmahel vo svojej šou, celé besnenie pod perinou malo trvať približne hodinu a pol čistého času!

 

Matej s Mirkou u Martina Šmahela v čase od 15:27)

Mirka a Matej vo Farme čase od 52:06

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: Farma.markiza.sk