Pellegrini a Fico reagujú na náhly odchod Krajčího: Je to DIVADLO!

Dátum:

Len pred pár hodinami šokovalo Slovensko náhle vyhlásenie ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, že vo svojej funkcii končí. K demisii sa okamžite vyjadril aj premiér Igor Matovič, ktorý vyjadril ľútosť nad tým, že sa z ministra stala rituálna obeť.

Krajčí však ešte nejakú dobu na svojom poste zotrvá a podľa premiéra by mal úspešne zmanažovať spustenie vakcinácie ruskou vakcínou Sputnik po jej schválení. Nečakané sú aj zatiaľ nepotvrdené informácie o tom, že minister má dostať novú funkciu, v ktorej nahradí známu tvár strany SaS.

Na Krajčího demisiu už zareagoval aj predseda mimoparlamentného Hlasu Peter Pellegrini, ktorý označil jeho krok za divadlo. „Avizovaná budúca demisia ministra zdravotníctva Mareka Krajčího je pokračovaním divadla vládnej koalície. Nejde o žiadnu snahu o úprimnú sebareflexiu ministra, ktorý vo svojej funkcii fatálne zlyhal, ale o politickú obeť za pokračovanie vládnej koalície, ktorá dávno stratila dôveru ľudí na Slovensku. Marek Krajčí sa nikdy nemal stať ministrom a náprava jeho zlyhaní bude behom na dlhú trať,“ uviedol na sociálnej sieti.

Vyjadrenie následne pridal aj Robert Fico: „Naďalej zbytočne zomierajú stovky ľudí a sú ponechaní napospas svojej tvorivosti, ako bojovať s Covid-om. Na čele vlády zotrváva človek, o ktorom ale že už nikto nepochybuje, že je blázon. Na čele parlamentu stojí vydieračský sluha mafiánov a dovozca heroínu v zaváraninových fľašiach. Prezidentka SR je riadená americkou ambasádou. A riaditeľ SIS, nominant I. Matoviča a kľúčový človek B. Kollára, je podozrivý z najnebezpečnejšej korupcie (a to v priamej súvislosti s výkonom svojej funkcie),“ píše Robert Fico.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Peter Pellegrini, Marek Krajčí, Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...