Nedeľná relácia televízie Markíza Na telo privítala tentokrát v štúdiu predsedu parlamentu Borisa Kollára a predsedu Hlasu Petra Pellegriniho. V závere padli aj záľudné otázky od divákov, pričom jedna bola obzvlášť vtipná. Pozrite, ako sa s ňou politici popasovali.

Markizácka relácia Na telo s Michalom Kovačičom patrí medzi populárne formáty modrožltej televízie. Tentokrát prijal pozvanie do štúdia Boris Kollár, ktorý bol nedávno pristihnutý v spoločnosti mladšej blondínky a bývalej súťažiacej z televíznej šou. Jeho politickým oponentom bol Peter Pellegrini, ktorého strana chce opäť otvoriť diskusiu o referende.

Dvojka sa na záver relácie poriadne zapotila, keď musela zodpovedať aj zvedavé otázky od divákov. Obzvlášť jedna bola mimoriadne vtipná: „Ktorý z vás dvoch je väčší populista?“ pretlmočil Kovačič otázku istého diváka. Kollár sa ujal odpovede ako prvý: „Ja sa spýtam inak… Ktorý politik nie je populista? Politika sa robí pre ľudí a politik musí byť svojim spôsobom populista. U nás sa z tohto slova spravila nadávka. Že populista je niečo zlé,“ myslí si predseda parlamentu.

Politik sa musí prihovárať ľuďom a musí prinášať témy, ktoré môžu ľuďom pomôcť. Keď je toto populizmus, tak prosím… Potom tu máte tých mudrlantov, ktorí rozprávajú rečou, ktorej nikto nerozumie a dostanú vo voľbách pol percenta,“ dodal Kollár. Pellegrini bol v tejto téme zhovorčivejší v oveľa menšej miere: „Čo som ľuďom sľúbil, to som vždy aj splnil. Ľudia mi dodnes po regiónoch ďakujú,“ poznamenal napriek tomu, že percentá Hlasu klesli aktuálne pod 20 percent.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza/Na telo s Michalom Kovačičom