Odsúdený Mikuláš Černák sa rozhodol poslať list aktuálnemu premiérovi Petrovi Pellegrinimu potom, čo vystúpil v diskusnej relácií RTVS. Žiada ho o ospravedlnenie, a zároveň aj odhalil šokujúce informácie. Pellegrini pritom len nedávno schytal kritiku od známeho moderátora.

Premiér Peter Pellegrini začína pred voľbami vo svojej rétorike značne pritvrdzovať, čo sa potvrdilo aj v nedeľnej politickej diskusií RTVS O 5 minút 12. Tam Pellegrini spomenul na margo videa Šuliga a Reichela, v ktorom sa rozprávajú o Kiskovi, že Reichel sa kedysi pozeral, ako Černák odrezal hlavu Gustava Silvenského.

Práve tieto slová urazili odsúdeného Černáka, ktorý poslal Pellegrinimu list, v ktorom ho vyzýva, aby sa ospravedlnil: “Chcem preto veriť, že nie ste len taký nezodpovedný táraj, ktorý potára kadečo a po preštudovaní si rozsudku… z ktorého jednoznačne vyplýva, kto tú hlavu v Reichelovom hoteli odrezal (teda že som to určite nebol ja) sa mi verejne chlapsky ospravedlníte,” uvádza na margo toho, že on nebol v tomto prípade vrahom.

Zároveň na záver listu dodal aj veľmi znepokojivé informácie o ďalších známych menách: “Na záver vám môžem zodpovedne povedať, že Milan Reichel nebol len náhodný pozorovateľ pri odrezávaní hlavy v tej miestnosti v jeho hoteli, a keby mu nebol v čase vyšetrovania tohto skutku pomohol vyviniť sa z tejto a ďalších vrážd jeho kamarát, ktorý s ním chodieval cvičiť do jeho posilňovne v hoteli – Branislav Zurian (terajší riaditeľ NAKA) s pomocou Lučanského a Šufliarskeho, dnes by sedel vedľa mňa v cele a nevyrábal by trápne videá,” zakončuje drsný odkaz, ktorý si okamžite získal pozornosť médií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Mikuláš Černák, Peter Pellegrini