Peter Pellegrini má 45 rokov, no doposiaľ sa ukazuje v spoločnosti sám či so svojimi straníckymi kolegami. Po jeho boku nie je vidieť žiadnu ženu, ktorá by si získala jeho srdce. O to prekvapivejšie bolo, keď natočil video s obrúčkou na ruke.

Líder strany Hlas prišiel nedávno s návrhom, aby každá rodina s nezaopatreným dieťaťom dostala jednorázový príspevok vo výške 300 eur. Najnovšie sa zaujíma aj o zmluvu na vakcínu Sputnik, pričom požiadal prezidentku o jej zverejnenie. Pellegrini sa pritom na tlačových besedách či vo videách na sociálnej sieti vždy snaží pôsobiť upraveným dojmom a jeho imidž často dopĺňajú aj luxusné hodinky na ruke.

Nedávno ale poriadne prekvapil, keď na jeho prostredníku zasvietila hrubá obrúčka nápadne pripomínajúca tú svadobnú. Vysvetlenie tohto doplnku je však oveľa prozaickejšie. Ako pre Plusku vysvetlila hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková, ide o technologickú novinku. “Nejde o štandardný prsteň, ale o zdravotnícku pomôcku – tento prsteň má také funkcie ako smart hodinky. Čiže zbiera údaje o zdravotnom stave, ktoré posiela do aplikácie v mobilnom telefóne,“ upresnila.

Takýto prsteň, ktorého cena sa pohybuje okolo sumy 300 eur, pritom dokáže merať spálené kalórie, kroky aj spánkové fázy počas noci. Obavy o zdravotný stav expremiéra ale jeho hovorkyňa zmietla zo stola. Hoci prekonal Covid, netrpí žiadnymi zdravotnými potiažami a prsteň tak zrejme používa len informatívne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Peter Pellegrini, RTVS