Peter Pellegrini len nedávno žehlil kauzu s vládnym špeciálom, ktorým letel na operetu do Nemecka a už musí hasiť novú vlnu kritiky na svoju osobu. Tentokrát sa obul do účastníkov očkovacej kampane, pričom v televízii tvrdil, že dostali za podporu honoráre a prednostné očkovanie.

Kampaň ministerstva zdravotníctva s názvom Vakcína je sloboda podporila Zuzana Čaputová, Adela Vinczeová či Kamila Magálová. Pellegrini následne uviedol na TA3, že účastníci kampane zobrali honorár a dostali očkovanie mimo poradia. Na tieto klamstvá sa rozhodlo zareagovať ministerstvo, no do expremiéra sa tvrdo obula aj herečka Magálová, ktorá mu poslala štipľavý odkaz. Pellegrini sa napokon ospravedlnil na sociálnej sieti.

Do predsedu Hlasu si poriadne kopol aj Andrej Danko, ktorý mu venoval snáď najostrejšie slová svojej kariéry. Najnovšie sa politikovi rozhodol odkázať úprimné slová i otec slávneho futbalistu Mareka Hamšíka, Richard Hamšík. Aj športovec sa totiž stal tvárou očkovacej kampane, a tak sa prirodzene slová premiéra týkali aj jeho osoby.

Tento pán, ktorého “hviezda svieti” len na malom Slovensku, si dovolí brať do huby ľudí, ktorí preslávili Slovensko na celom svete!!!!! On, ktorý sa vozí za štátne peniaze na súkromné účely, ide ohovárať osobnosti, ktoré s úctou a radosťou niečo spravia pre dobro ľudí na Slovensku. Samozrejme, bez nároku na honorár!!!” rozohnil sa Hamšík starší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/richardhamsik, marek_hamsik_17_official, televízia Markíza