Peter Pellegrini dbá na svoj imidž na sociálnych sieťach, ako aj v televíznych diskusiách či na tlačových besedách. Šéf strany Hlas sa pritom nedávno ukázal fanúšikom a voličom s novým imidžom. Obliekol si rozhalenú kockovanú košeľu a na nos si nasadil dioptrické okuliare s modrým rámom.

Líder opozičnej strany Hlas sa pripravuje spolu s ďalšími stranami na zbieranie podpisov za referendum o skrátení volebného obdobia. Peter Pellegrini pritom vždy počas verejných vystúpení či na záberoch sociálnej siete dbá na svoj imidž. Andrej Danko dokonca nedávno vyzradil, aké vzťahy panujú medzi Pellegrinim a Ficom.

Inak tomu nebolo ani nedávno, keď sa svojim voličom a fanúšikom prihovoril počas návštevy Oponického zámku. Slovákov sa opýtal, ako budú tráviť utorkový sviatočný deň. Na fotografii je pritom Pellegrini odetý do rozhalenej kockovanej košele, no má však aj iný netradičný doplnok. Expremiér si totiž na nos nasadil dioptrické okuliare s modrým rámom, na ktoré voliči nie sú zvyknutí. Čo poviete na túto zmenu vzhľadu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: RTVS, Televízia Markíza, FB/Peter Pellegrini