Vo väčšine rodín je domáce zvieratko považované za milovaného člena rodiny, ktorý si taktiež zaslúži lásku a opateru. Môže sa vám tak odvďačiť úžasným spôsobom, čo môže potvrdiť aj mladá mamička, ktorá sa rozhodla prichýliť psíka z útulku.

Mladá žena sa rozhodla na sociálnej sieti porozprávať príbeh o psíkovi, ktorého si adoptovala z útulku. Dostal meno Nero a stal sa milovaným členom rodiny. Po pár mesiacoch sa však dvojici narodila dcérka, pričom chlpáč si s bábätkom vytvoril vzťah takmer okamžite.

Malá princezná tak dostala verného ochrancu, ktorý sa od nej nepohol ani na krok. Dokonca aj v noci strážil jej postieľku, čo dievčatku zachránilo život. ,,V noci, keď mala dcérka iba 7 dní a spala vedľa našej postele v postieľke, ma zobudilo kňučanie a šialené otrasy postieľky. V polospánku som odohnala Nera, aby ju nechal a pozrela som na dcérku. Videla som, ako bola celá modrá až fialová,“ vysvetlila dramatickú noc mamička.

Bábätko následne zobrala do náruče bruškom dole a snažila sa ho rozdýchať. Nakoniec jej z pusy vytiekli sliny a ona sa znova nadýchla. ,,Teraz má dcéra 13 mesiacov a sú to veľkí kamaráti. Nedokážem si predstaviť, čo by sa stalo, keby sme Nera nemali a tú noc by ma nezobudil. Budem mu navždy vďačná. Ďakujem za neho,“ dodala na záver.

Zdroj | Foto: Facebook/Psí útulek Dětmarovice (okr. Karviná)