K obrovskému nešťastiu došlo počas rodinného stretnutia, kedy napadol len ročného chlapca pes jeho tety. Názory rodičov sú na celú vec totálne odlišné a neuveriteľným je to, že matka si zastáva psa a jeho majiteľku. Ako celú vec vidíte vy? 

V Českej republike došlo k rodinnej tragédii, pri ktorej zabil pes len ročného chlapca. Nešťastie sa stalo počas rodinného stretnutia v Přerove – Předmostí, kde sa u babičky stretli dve dcéry. Jedna so sebou mala svojho malého syna Vlastíka a druhá psa Arona. Pes zrazu malého chlapca napadol, pričom mu zasiahol zubami tepnu. Pomôcť mu už nedokázali záchranári a ani babička, ktorá je zdravotnou sestrou. Mama malého Vlastíka však prehovorila o incidente tak isto ako jeho otec. Ich názory na toto nešťastie sa ale poriadne odlišujú a ľudia nechápu, ako môžu mať taký odlišný názor.

,,My sme sa otočili a išli sme do obývačky. Pes sa v jednej sekunde zahnal, no my sme si nič nevšimli. Vlastík bol pokúsaný za uškom a mal prehryznutú tepnu. Následne na to začal krvácať a upadol do šoku… Aj lekári povedali, že sa už nič nedalo robiť“, povedala pre český Blesk.cz Vlastíkova mama. Tá si zastáva svoju sestru a aj psa, ktorý podľa nej s deťmi vyrastal a nikdy nebol agresívny. Podľa jej slov musel malý chlapec psa vyprovokovať, inak si to nevie vysvetliť.

Otec má na celé nešťastie ale úplne iný názor a tvrdí, že podľa neho bol pes Aron problémový. Jeho majiteľka vraj v minulosti sama povedala, že raz niekoho rozkúše. Podľa neho bol pes taký agresívny, že v obci napadol niekoľko psov a nikoho neposlúchal. Pes bol vraj tak nebezpečný, že zaútočil dokonca aj na svoju majiteľku. Odlišné slová rodičov sú až šokujúce, nakoľko je zrejmé, že matka malého Vlastíka si viac zastáva sestru a dcéru ako svojho synčeka. Celý incident teraz preveruje polícia, ktorá skúma okolnosti, za akých sa toto nešťastie stalo.

Zdroj: blesk.cz | Foto: pixabay