Pred pár dňami došlo k obrovskému nešťastiu, ktoré otriaslo celou južnou Amerikou. Radosť manželov z narodenia ich vytúžených dvojičiek totiž netrvala dlho a vystriedal ju obrovský žiaľ.

23. júna došlo v jednom z brazílskych miest k útoku kríženca labradora a amerického líščieho psa. Obeťami sa stali 26-dňové dvojičky, Anne a Analú. Obe dievčatká sa narodili o mesiac skôr, pričom boli ešte viac zraniteľnejšie. Unavená, ale šťastná mama Elaine sa s láskou o svoje bábätká starala, no nemala už toľko času venovať sa svojim domácim miláčikom.

Manželia si zrejme ani neuvedomili, že jeden z ich psov je značne frustrovaný. V osudný deň našla Elaine v spálni deti s vážnymi poraneniami brucha. Na pomoc pribehol sused, ktorý im poskytol prvú pomoc, keďže pracuje ako ošetrovateľ. Následne boli novorodeniatka prevezené do nemocnice. Kým jedno z detí malo zomrieť okamžite, druhému sa zastavilo srdce a lekári ho už nedokázali zachrániť.

Nešťastná žena sa zrútila a musela byť hospitalizovaná. Rodina i priatelia si túto tragédiu nevedia vysvetliť, keďže psík bol vždy priateľský a nikdy nejavil známky agresie. Bez problémov sa hral aj s deťmi. Podľa veterinára bola problémom zrejme žiarlivosť, keďže dvojica venovala viac pozornosti bábätkám. Príbeh vyznieva o to smutnejšie, že manželia sa o dieťa snažili dlhých deväť rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Twitter