Reality šou Farma 10 má za sebou svoje veľkolepé finále, v ktorom o finančnú hotovosť vo výške 75 000 € bojovali traja muži. Súťažiaci zotrvali na statku od úplného začiatku, pričom jeden z nich si domov odnáša cennejšiu výhru než akýkoľvek obnos peňazí. Pred kamerami totiž našiel lásku!

Aj keď bola reality šou Farma plná zvratov, zábavy a intríg, stále sa našiel priestor aj pre lásku. Svoje o tom vie i finalista relácie Peter Harezník a divákmi pretriasaná Tatiana Brunayová, ktorá prišla na statok ako zadaná žena. Dvojica sa do seba v divákmi obľúbenej šou zamilovala, i keď sa svoju lásku snažili maskovať či nazývať obyčajným priateľstvom. Ostatní farmári, ale aj sledujúci, mali na ich objasňovanie kontroverzných situácii vlastný názor, no oni neúnavne tvrdili, že ide len o taktiku a žiadny intímny vzťah medzi nimi nie je.

Potom, ako Táňa zo šou vypadla v súboji s Martinom Šmahelom, sa s partnerom, ktorý ju čakal doma, takmer okamžite zasnúbila. Láska k inému mužovi ju však zrejme prinútila záväzok zrušiť a ešte pár dní pred finále sa pochválila statusom „single“. Dnes je ale všetko inak a tesne pred finále sa Táňa a Peter priznali prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde Martin Šmahel vysielal livestream, že sú spolu a ľúbia sa!

„Môj život sa posunul k lepšiemu. Urobila som správne rozhodnutie, ktoré som mala urobiť dávno. Môj vzťah bol taký, aký bol. Viem, prečo som konala tak, ako som konala. Ja sa rozhodujem a rozhodujem sa sama za seba. Konečne som šťastná,“ povedala Táňa v priamom prenose, pričom na slovo skúpi nebol ani jej nový priateľ Peter: „Chcel by som poďakovať neprajníkom, čo nás odsudzujú. Nech sa každý pozrie do vlastného hniezda a potom nech odsudzuje.“

Zdroj: markiza.sk