Herec Peter Batthyány vstúpil do povedomia divákov hlavne ako mafián Banán a poručík Maroš z Profesionálov. Momentálne však už nehrá v žiadnom televíznom seriáli a zmizol z obrazoviek. Nikto by netipoval, čím sa momentálne živí.

Herca nedávno vyspovedal Nový čas. Prezradil, čo momentálne robí aj prečo už nehrá v žiadnom seriáli. Údajne sa žiadne ponuky do televíznych projektov nehrnú a práca pred kamerami hercovi chýba.

Prekvapujúcou informáciou je, že rozbehol vlastný menší projekt na Youtube. Robí zábavnú reláciu s ľudmi, ktorých to tiež baví a nejde im ani tak o veľké zisky. Zároveň pôsobí aj na jednom internetovom denníku, kde robí obdobnú zábavnú reláciu.

Internet je podľa Batthyányho dobré miesto na prezentovanie svojej práce a predstavuje dobrý potenciál. Láka ho aj úspech jeho mladších konkurentov na Youtube, ktorí majú aj viac ako 1 milión sledovateľov. Momentálne má jeho kanál zhruba 13 000 odberateľov, ale každým dňom ich počet narastá. Charizmatický komik dokonca uvažuje aj nad vlastným filmom.

Jeho video si môžete pozrieť >>TU<<

Zdroj: cas.sk | Video: Youtube/Peter Batthyány