Herec Peter Batthyány bol v minulosti hviezdou v seriáli Mafstory, kde stvárňoval postavu Banána. Následne sa dostal do povedomia divákov ako poručík Maroš zo seriálu Profesionáli, no postupne sa z televíznej obrazovky doslova vytratil. Čím sa teda momentálne živí?

Batthyány priznal, že práca pred kamerou mu chýba, no už dlhší čas nedostal žiadnu ponuku do televíznych projektov. Vymyslel si tak vlastnú reláciu na YouTube. Spoločne so skupinou priateľov vytvárajú rôzne zábavné scény, pričom im nejde o veľké zisky.

Internet je podľa Petra dobré miesto na prezentovanie svojej práce a predstavuje dobrý potenciál. Momentálne má jeho kanál zhruba 13 000 odberateľov, ale každým dňom ich počet narastá.

Charizmatický komik sa taktiež venuje rubrike Vajcový detektor, kde realizuje netradičné rozhovory so zaujímavými ľuďmi. V prípade, ak hosť nechce odpovedať na otázku, herec mu rozbije vajce o hlavu. Ak neodpovie Batthyány, hosť rozbije vajce o hlavu práve jemu. Chceli by ste vidieť Petra opäť na televíznych obrazovkách?

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Profesionáli  |  Video: YouTube