Tento týždeň sa v jojkárskej relácii Bez servítky predstavil aj 48-ročný Peter Antal z Košíc. Kedysi úspešný podnikateľ, otec rodiny, ktorý chcel kandidovať za primátora, prišiel v priebehu roka úplne o všetko a prepadol alkoholu. Toto sú reakcie slovenských divákov!

V jojkárskej kulinárskej šou Bez servítky sa tento týždeň predstavil aj Peter Antal. 48-ročný muž žije v Košiciach v stane na záhrade a po sérii nešťastných udalostí, ktoré sa mu v priebehu roka udiali, prepadol aj alkoholu. Kedysi mal dom, manželku, dve deti, úspešné podnikanie, a dokonca chcel kandidovať na primátora Košíc, no teraz je všetko preč.

Počas šou sa pritom snaží pitie výrazne obmedziť, no vo štvrtok ho na natáčaní zastihli nepríjemné abstinenčné príznaky. Peter mal triašku, potil sa, bolo mu nevoľno a súťažiaci mu tak podávali vodu a chladivé obklady. Kritická Marta sa Petrovi snažila vstúpiť do svedomia a okrem vody s citrónom mu na základe vlastnej ťažkej skúsenosti odporúčala vyhľadať odbornú pomoc.

Divákom pohľad na utrápeného Petra nebol príjemný a skritizovali televíziu za výber kandidáta do relácie o varení. V šou sa pritom objavia aj poriadne kontroverzné mená. V komentároch sa však našlo množstvo podporných reakcií, pričom istá Andrea pozná Petra osobne: “Peťa poznáme s manželom osobne, a keď sa dalo, pomohli sme. To, čo sa mu stalo, by som nepriala ani najväčšiemu nepriateľovi, prísť v jeden rok o firmu, majetok a oboch rodičov je niečo strašné a, bohužiaľ, alkohol bol posledná kvapka,” napísala. Stále však verí, že ide len o zlé obdobie, po ktorom bude z neho lepší a silnejší človek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Bez servítky – TV JOJ│ Foto: Televízia JOJ