Peter Pellegrini kedysi súťažil v relácii Milionár: TAKTO sa mu darilo!

Dátum:

Na obrazovkách televízie Markíza sa v minulosti vysielala súťaž s názvom Kto chce byť milionárom?, ktorá sa stala mimoriadne obľúbenou. Od roku 2000 po rok 2006, kedy bola súčasťou televízneho programu, pravidelne zdvíhala krivku sledovanosti, pričom tvárou relácie bol moderátor Martin Nikodým. Do horúceho kresla však zasadli aj dnes už verejne známe osobnosti!

Písal sa rok 2006, keď Peter Pellegrini účinkoval v súťažnej relácii ako zástupca politickej strany Smer, ktorá sa práve dostala k moci. Spomedzi súťažiacich mal najrýchlejšie prsty, v dôsledku čoho bol pozvaný do horúceho kresla. Začínajúci politik sa v tom čase prezentoval ako bezdetný a slobodný, i keď naznačil začínajúci vzťah s mladou ženou z Banskej Bystrice.

V tom čase 31-ročný mladík zodpovedal prvých 5 otázok bez väčších problémov a s moderátorom si rád zažartoval. Dokonca jedna z otázok sa týkala priamo Roberta Fica, pričom Nikodýma zaujímalo, v ktorej strane bol kedysi členom. Spoločne prebrali aj koníčky súčasného šéfa strany Hlas-SD. ,,Zaoberám sa motorizmom, ku ktorému ma priviedol otec, ktorý už od svojich osemnástich rokov opravuje autá, takže špinavé ruky od oleja a vôňa špinavých bŕzd, to môžem,“ povedal v relácii.

Politik následne dodal, že sa začína venovať aj streľbe z pištole. ,,Nebezpečný chlapík, tento Pellegrini,“ poznamenal moderátor, ktorý nemohol tušiť, že sa rozpráva s budúcim premiérom. Banskobystričan si viedol dobre, no napokon ho zastavila otázka za 400-tisíc SK, keď mal určiť, v ktorom roku sa mesto Washington stalo hlavným mestom USA. Napokon sa rozhodol ukončiť hru a vyhral krásnych 200-tisíc SK, ktoré venoval Lige proti rakovine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/M.H  |  Foto: TV Markíza, FB/Peter Pellegrini  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...