Na televíznych obrazovkách JOJ-ky sa začala vysielať tretia séria úspešného seriálu Za sklom, ktorá je inšpirovaná vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Jednou z hlavných postáv projektu je herec Ján Koleník, ktorý nedávno nešetril kritikou na adresu premiéra. Ten sa rozhodol reagovať.

Seriál Za sklom sa čoraz viac podobá realite, nakoľko scenár úzko súvisí s prepojením polície a politickej moci. Na súčasnú situáciu v spoločnosti zareagoval aj herec Ján Koleník, ktorý stvárňuje jedného z vyšetrovateľov. ,,…čo sa týka tých bábok, kým sa po voľbách nevymení celá vláda, stále budeme mať pocit, že sú to len bábky. To, že sa zmenil premiér, ale zmenu neznamená. Smer bude pre mňa vždy len Smerom. Vidíme ale, že sa veci hýbu,“ uviedol v rozhovore pre aktuality.sk.

Názor Koleníka sa dostal aj k samotnému Petrovi Pellegrinimu, ktorý upozornil, že nikto nevie, aké je to byť vo funkcií predsedu vlády, kým si to sám nevyskúša. Mrzí ho, že stanoviská k jeho osobe sú vytvorené na základe televíznych novín a statusov na sociálnej sieti.

Premiér je však presvedčený, že za rok a pol výkonu funkcie dokázal, že nie je žiadnou bábkou v rukách Roberta Fica. ,,Dôležité pre mňa je, keď vyjdem na ulicu, čo mi hovoria ľudia a ako ma vnímajú. To je pre mňa dôležitejšie ako názor možno šikovného a úspešného herca,“ uviedol v rozhovore pre plus7dni.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: YouTube, joj.sk, Facebook/Za sklom