Koronakríza vo svete napáchala už nemalé škody, pričom najväčšie straty utrpeli zamestnanci a rodiny s deťmi. Mnohí muži a ženy prišli kvôli dopadu pandémie na podnikanie o stály príjem, v dôsledku čoho sa ľudia snažia zamestnať rôznymi spôsobmi.

Nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku prišlo kvôli pandémii koronavírusu o prácu množstvo zamestnancov z rôznych odvetví. Rodiny s deťmi, žiaľ, často nemajú žiadnu finančnú rezervu a po prípadnej strate práce sa musia doslova obracať. Jedným z tých, ktorí sa dnes snažia zarobiť nejaké to euro, je aj mladý muž z Košíc. Na inzertnom portáli zverejnil inzerát plný zúfalstva, prostredníctvom ktorého si hľadá akúkoľvek prácu. Ako prezradil, momentálne sa stará o tri malé deti a nemá problém so žiadnou robotou.

„Čokoľvek potrebujete pomôcť, resp. urobiť napr. okolo domu, s drevom alebo, ako píšem, s čímkoľvek nemám problém. Som ochotný zájsť až do extrému, keď bude treba, potrebujem súrne prácu. Mám tri malé deti a situácia je veľmi zlá a ťažká. Holými rukami vám presťahujem osie alebo včelie hniezdo. Je to, bohužiaľ, smiešne, ale je to tak, spravím čokoľvek, až tak veľmi som zúfalý. Ak potrebujete pomôcť s hocičím, prosím, kontaktujte ma. Ďakujem,“ napísal Peter.

Petrovi môžete pomôcť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bazos.sk