Peter Harezník a Táňa Brunayová vytvorili počas FarmyX párik aj napriek tomu, že farmárka mala doma partnera a dieťa. Dnes má zamilovaná dvojica novinku a neskrýva svoje nadšenie!

Peter Harezník a Tatiana Brunayová vytvorili počas Farmy kontroverznú dvojicu, ktorá vzbudzovala u divákov najviac reakcií, vášní a emócií. Markizácki fanúšikovia sa rozhorčovali najmä nad faktom, že Táňa mala doma partnera Pavla a dcérku. Ich vzťah sa tak definitívne rozpadol a bývalý partner povedal narovinu, čo si o farmárke myslí, kým Táňa podala na Pavla trestné oznámenie a obvinila ho z viacerých nepríjemností.

Odvtedy však ubehlo niekoľko týždňov a Táňa vo svojom romániku s Petrom pokračuje aj naďalej. A nielen v tom! Dvojica sa rozhodla svoje cesty spojiť aj v podnikaní a získavaní financií. Peter totiž takmer dokončil dom, ktorý sa rozhodli s Táňou ponúknuť na prenájom.

Farmárske duo sa tak snaží preraziť v cestovnom ruchu a bývanie pri lyžiarskom vleku ponúkajú v Oravskom Podzámku: “Peter dom postavil sám, čiastočne mu pomáhali známi a členovia rodiny. Pôvodne ho plánoval pre vlastné bývanie, ale keďže sa nachádza v chatovej oblasti, iba kilometer od lyžiarskeho strediska, rozhodol sa ho prenajímať ako chatu. Okolo je nádherná príroda, hneď za domom začína les. V zime je to tu úžasné, môžete chodiť na prechádzky, deti sa vybláznia pri sánkovačke,” pochvaľuje si pre TV Markízu Táňa, ktorá fotky domu propaguje na Facebooku. Ktovie, s akou novinkou sa pochvália najbližšie?

Zdroj │ Foto: TV Markíza, Facebook, Instagram