Jeden z najznámejších slovenských športovcov neudržal nervy na uzde. Správanie jeho cyklistických kolegov a škaredý pád ho nesmierne rozladili.

Aj v športe existujú situácie, kedy človek vypení a nie je možné kontrolovať svoje emócie. Práve toto sa stalo vždy usmiatemu majstrovi sveta, Peťovi Saganovi. Na sociálnej sieti uverejnil svoj postoj k pretekom, ktoré nedopadli podľa jeho predstáv. Boli to ťažké preteky. Nedostal som sa do vedúcej skupiny, keď sa začalo nastupovať a vytvoril sa rozhodujúci moment. A potom pád zmietol všetky šance,“ na úvod priznal Peter.

„Neviem, čo chcel Terpstra robiť. Šiel do úniku, ale tam nechcel spolupracovať. Ja nie som jeho tímový kolega, aby som mu odtiahol niekoľko kilometrov a potom ma porazí v šprinte! Pre mňa je to ďalšia motivácia. Ak stále vyhrávate, môžete stratiť motiváciu. Ja však teraz motiváciu pre ďalšie víťazstvá rozhodne mám,“ rozohnil sa Sagan pri vysvetlení, čoho tak nahnevalo.

Jeden z fanúšikov natočil video, kde Peter povedal na rovinu čo si o svojich kolegoch myslí. Svoj názor na správanie súperov bol jednoduchý ale jasný. “S kok*tmi sa pretekám, ako prije*aný, do pi*e!”

Video nahnevaného Sagana si môžete pozrieť TU!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook